FOTO VIDEO STUDIO FILMIX

Piotr Mazurek

Rozpoczeliśmy działalność w 1991 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku foto-video do dnia dzisiejszego. Specjalizujemy się w fotografii reportażowej orazs studyjnej jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych. Nasi stali klienci cenią w szczególności jakość naszych usług i nie wysoką cenę. Prowadzimy firmę w Biłgoraju na Placu Wolności 10.

 

OFERTA FOTO

Proponuje Państwu niebanalne i często jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Każde zdjęcie jest starannie selekcjonowane i obrabiane w programach graficznych. Nie otrzymujecie Państwo "masówki" tylko zdjęcia z duszą.

OFERTA VIDEO

Wesela, komunie, chrzty, studniówki itp. Filmy reklamowe, profesionalny montaż, kopiowanie i archiwizacja nagrań HDD i DVD , zgodnie z Państwa życzeniem dobieramy charakter i klimat, tak abyśmy razem mogli stworzyć niezapomniany film.

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów polskich i zagranicznych. Dysponujemy licencjonowanym i uaktualnianym oprogramowaniem więc Państwa zdjęcia nie będą odrzucane w urzędach.

 

 

 

ODBITKI

Zdjęcia w formie papierowej są najtrwalszą pamiątką ważnych chwil. Odbitki z plików cyfrowych , negatywów i zdjęć papierowych wykonujemy na papierze FUJI , błyszczącym lub matowym do Państwa wyboru , w formatach: 9x13 , 10x15 , 13x18 , 15x21 , 18x24 , 21x30.  Każde zdjęcie podlega korekcji i kadrowaniu - nie robimy "masówki" w trybie automat. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.


 

KOPIOWANIE KASET

Proponujemy Państwu kopiowanie starych filmów VHS na nośniki cyfrowe DVD,HDD czy pendrivy. Taśma w kasecie VHS itp. podlega procesom starzenia i za jakiś czas nie będzie zdatna do odtworzenia a co za tym idzie stracą Państwo często ważne i niezapomniane chwile.